O nas

Jesteśmy wędkarzami. Wędkowanie to nasza największa pasja. Wychowaliśmy się na rzekach górskich i głównie na nich łowimy. Każdą wolną chwilę spędzamy nad wodą. Najczęściej jesteśmy na Ropie i na Białej Tarnowskiej. W poszukiwaniu większych ryb udajemy się na San, Dunajec, bądź Poprad.
Łowimy pstrągi. W tym się specjalizujemy. Ta ryba, nawet w niewielkich rozmiarach, dostarcza niezapomnianych emocji.

Pstrąg potokowy, dziki i pięknie ubarwiony, to nasza najczęstsza zdobycz. Specjalizujemy się w spinningu i muszkarstwie. Bierzemy udział w zawodach z lepszym lub gorszym skutkiem. Z pewnością nie jesteśmy mistrzami świata i dość rzadko łowimy okazy, ale każdy z nas ma po kilka takowych na koncie. Najważniejsze jest dla nas samo łowienie. Miła atmosfera i dobrze spędzony czas są naszym priorytetem. Nasze rzeki są przepiękne. Każda wyprawa, nawet kilkugodzinna, zapewnia doskonały relaks i oderwanie od szarej rzeczywistości.

Podczas pogoni za pstrągami, kleniami, czy lipieniami zapominamy o całym świecie. Zacięta ryba z dzikiej górskiej rzeki dostarcza ogromnych wrażeń. Hol bywa bardzo efektowny. Bezsprzecznie króluje tu głowacica, która potrafi się wywinąć nawet po wydawałoby się już przegranej walce. Znamy mnóstwo przepięknych miejsc, obfitujących w pstrągi i lipienie. Jeżeli chcesz spędzić czas w miłej atmosferze, odpocząć na łonie natury, koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Nie jesteśmy w stanie nikomu zagwarantować, że złowi pstrąga na 50 cm, czy też metrową głowacicę, ale znamy miejsca, w których te ryby występują. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i przynętami. Gwarantujemy natomiast, że bardzo miło spędzisz z nami czas. Jesteśmy pewni, że znakomicie wypoczniesz i się zrelaksujesz. Niedoświadczonych możemy wiele nauczyć, a u bardziej zaawansowanych chętnie coś sami podpatrzymy i wymienimy poglądy.

Na pierwszym miejscu liczy się dla nas łowienie i relaks w miłej atmosferze Jesteśmy w stanie Wam to zapewnić. Zapraszamy serdecznie!

min (1)min (2)min (3)