Warsztaty muchowe & integracja 2017 w Krościenku nad Dunajcem

Przewodnicy Wędkarscy&Integracja, Wojtek Kudłacz – Fly Fishing in Poland oraz Vision Polska, w tym gronie spotkaliśmy się ponownie. Tym razem, wraz z przyjaciółmi postanowiliśmy zorganizować warsztaty muchowe.

Gospodarzem był Wojtek Kudłacz właściciel Domu Wędkarza „Kustigiza Flies” w Krościenku nad Dunajcem, u którego to mogliśmy poznać nowe techniki „kręcenia much”.
Miejsce niepowtarzalne, stworzone przez muszkarza dla muszkarzy.
Spotkało się kilkanaście osób zwariowanych na punkcie wędkarstwa, połączyła nas wspólna pasja, która potrafi stworzyć niezapomniany klimat.
W sobotę próbowaliśmy sił przy imadłach. Wykonanie sztucznych much prezentowali Adam Sikora, Wojtek Kudłacz i Piotrek Gybej – byliśmy pod wrażeniem.
Później kręciliśmy wszyscy pod okiem fachowców. Atmosfera była znakomita, bawiliśmy się świetnie.
W niedzielę po wspólnym śniadaniu wybraliśmy się nad Dunajec. Kilku z nas próbowało złowić głowacicę na ukręcone wcześniej streamery, pozostali ćwiczyli rzuty dwuręczną muchówką z Adamem Sikorą i Piotrkiem Gybejem.
Po obiedzie zakończyliśmy spotkanie wspólną fotografią.
Rok temu spotkaliśmy się w Krościenku w tym samym gronie, chętnie spotkamy się znów za rok. Nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby nasze „głowacicowe” spotkania stały się coroczną tradycją.
Dziękujemy wszystkim, uczestnikom warsztatów muchowo – integracyjnych, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę tego spotkania, cytując naszego guru: „Do zobaczenia nad wodą”.

Zapraszamy również na krótką relację filmową z naszych warsztatów.

Admin Serwisu

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *