Wyjazd integracyjny w Bieszczady

W dniach 16-18 października 2015r. firma pw&i zorganizowała spotkanie integracyjne dla pracowników i kontrahentów jednej ze śląskich firm, którego celem było zacieśnienie stosunków pracowniczych jak i kontrahenckich.

Podczas imprezy nie brakowało wrażeń. Uczestnicy bardzo chętnie brali udział w zaplanowanych dla Nich atrakcjach tj. (GPS Crossing, jazda off – road,  paintball, wędkowanie).

Najbardziej wytrwali okazali się miłośnicy wędkowania, którzy po wesołej, pełnej humoru zabawie wieczornej przy ognisku,  trwającej do późnych godzin nocnych nie mieli problemu, aby bardzo wcześnie rano wyruszyć na łowy na pięknej rzece San pod okiem naszych znakomitych przewodników wędkarskich. Bardzo dumni również jesteśmy z grupy, która pomimo niesprzyjających warunków pogodowych (błoto, mgła, lekkie opady deszczu) wytrwale podążała szlakiem żółtym z Brzegów Górnych do Chatki Puchatka, znajdującej się na wysokości 1228 m n. p. m. Emocji nie brakowało również podczas ponad 3 godzinnej wyprawy off – road, gdzie uczestnicy poszaleć mogli po nietypowych terenach bieszczadzkich.

Cała impreza przebiegała w bardzo wesołej atmosferze pełnej emocji, wrażeń a co najważniejsze przepełniona była ogromem pozytywnego nastawienia i dobrego humoru.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników imprezy.

admin

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *